متن شایعه

افسران جنگ نرم: جاسوسان موساد

پس از دستگیری عبدالرضا هلالى، احد قدمى و روح الله بهمنى مداحان جاسوس اسرائیل، این بار مدیران وب سایت عماریون متهم به ارتباط با موساد

رضا گلپور و محمدحسین رستمی، افسران جنگ نرم، به‌جرم جاسوسی برای موساد در زندان هستند!

محمدحسین رستمی: مدیر سایت عماریون و یکی از بولتن‌نویسانی‌ که در بولتن‌های کذایی‌ که برای شخصیت‌های دینی و سیاسی تهیه می‌کنند

رضا گلپور: نویسنده کتاب‌ شنود اشباح و محقق روزنامه کیهان و سایت‌های ارزشی ..!

پاسخ شایعه:

 

۱-متن فوق در حال حاضر هر چند که توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام شده ولی بعلت عدم اعلام از سوی مراجع ذیصلاح قضایی، نه تائید میشود نه تکذیب.

۲-در قضیه مشابه مربوط به آقایان عبدالرضا هلالی، احد قدمی و روح الله بهمنی نیز همین رویه را پیش گرفتیم تا تائید آن از سوی دادستان محترم.

۳- بالفرض صحت ادعای فوق، این خود نشانه اقتدار ، نفوذناپذیری و استقلال قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است که بدون در نظر گرفتن موقعیت اشخاص و وابستگی آنها به جناح خاص، با هر کس که بنفع قدرتهای استکباری و رژیم کودک کش اسرائیل فعالیت کند برخورد مناسب قضایی میکند. و هیچ رانت و رابطه ایی نمیتواند جلوی اقتدار قوه قضائیه را بگیرد.

 

۴- و ذکر این نکته در اینجا لازم است که با توجه به بینش مقام معظم رهبری که خطر نفوذیها را در نظام گوشزد کرده بود. فرمایش مقام عظمای ولایت ناظر به تمامی جناحها و گروهها بود و تفسیر فرمایش ایشان فقط به یک جناح نشات گرفته از ساده دلی و آلت دست شدن برخی از نیروهای مخلص انقلاب توسط رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی است. چون نفوذی در هر جناح و گروهی وجود دارد و هشیاری سربازان گمنام و اقتدار قوه قضائیه را بیش از پیش در چنین قضایای میطلبد.

 

منبع : کانال قرارگاه پاسخ به شبهات